IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Admin
Mistrz Gry


Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin   Regulamin I_icon_minitimePon Paź 31, 2011 8:59 am


regulamin Reducto
Ogólne zasady
1. Każdy użytkownik zobowiązany jest przeczytać regulamin oraz przestrzegania go. Nieznajomość reguł nie zwalnia z ich przestrzegania.
2. Każdy użytkownik zobowiązany jest zwracać się z szacunkiem do zarówno do administracji, mistrzów gry, jak i innych graczy. Zabrania się obrażania kogokolwiek. Kłótnie i spory prosimy załatwiać na PW, tudzież GG.
3. Na forum toleruje się przekleństwa i wulgaryzmy tylko w postach fabularnych, lecz prosimy o nie przesadzanie. Piętnastolatka z pewnością nie będzie klęła jak szewc na szkolnym korytarzu. Na shoutboxie i non climie są surowo zakazane.
4. W tematach fabularnych można jedynie, gdy admin zaakceptuje kartę postaci gracza.
5. Czas na napisanie KP to siedem dni od dnia rejestracji. Po upłynięciu tygodnia konto zostaje usunięte.
6. Dłuższe nieobecności (5 dni+) należy zgłaszać w odpowiednim temacie. Po dwóch tygodniach nieusprawiedliwionej nieobecności dezaktywuje się konto.
7. Decyzje Mistrza Gry w stosunku do danej postaci są niepodważalne i nieodwołalne.
8. Postać może zostać uśmiercona bez zgody jej właściciela, jeśli znajdzie się w fabularnym niebezpieczeństwie i Mistrz Gry zadecyduje, iż atak na postać przebiegł pomyślnie.
9. Nie ma ograniczeń co do ilości kont. Warunek jest jednak jeden - każde konto musi być aktywne.
10. Avatar musi przedstawiać realną postać. Może być to osoba sławna, nikomu nieznana, modelka, aktorka, jednakże zabronione są postacie z anime, kreskówek i przedstawione w jakikolwiek inny, animowany sposób. Prosimy również o realizm w dobieraniu twarzy dla postaci. Siedemnastolatka nie będzie wyglądała tak jak dwudziestopięcioletnia modelka.
11. Nie może być dwóch postaci o takim samym wyglądzie, chyba, że są to bliźnięta.
12. Nick gracza składa się z imienia i nazwiska. Konta typu monisia666, czy harypoterboss będą usuwane. Imię i nazwisko postaci powinno być angielskie, szkockie bądź irlandzkie. Obecność imigranta powinna być odpowiednio uzasadniona.

Fabularne reguły
1. Nie ma limitu zdań w postach fabularnych. Mogą one być zarówno kilku zdaniowe (jeśli wymaga tego sytuacja), jak również i kilkudziesięciu zdaniowe.
2. Piszemy poprawną polszczyzną. Błędy ortograficzne, czy te bardzo rażące, stylistyczne, będą karane odjęciem punktów domowi postaci. Przeglądarki podkreślają błędy, a jeśli macie inną, to dostępne są w internecie również słowniki.
3. Dozwolona jest bilokacja, postać może przebywać w dwóch miejscach naraz.
4. Gdy wychodzimy z tematu, w ostatnim poście dodajemy: "zt".
5. Opisy stosunków seksualnych są dozwolone wyłącznie pomiędzy dorosłymi postaciami, jednakże pamiętajmy o estetyce słowa.
6. Zabraniamy natomiast licznych romansów wśród uczniów. Nastolatkowie w Hogwarcie to nie rozwiąźli, dorośli ludzie i nie gżą się po kątach, ani w schowkach na miotły. A już w szczególności nie romansują z nauczycielami.
9. Należy pamiętać, że w Hogwarcie nie działają urządzenia elektronicznie. Po prostu wariują, bo w powietrzu jest za dużo magii.
10. Na terenie Hogwartu nie można się teleportować.
11. Teleportacja dozwolona jest od 17 lat.
12. Uczniowie w ciągu roku szkolnego nie mogą bez pozwolenia opuszczać Hogwartu, wyjątkiem są wyjścia do Hogsmeade.
13. Każdy nauczyciel ma prawo dać uczniowi szlaban, odjąć i dodać punkty danemu domowi.
14. Żaden nauczyciel nie ma prawa skonfiskować czyjejś różdżki. Tylko Ministerstwo Magii może to uczynić.
15. Obowiązkiem każdego ucznia jest uczestniczenie w lekcjach.
16. Obowiązkiem nauczyciela jest przeprowadzenie co najmniej trzech lekcji w miesiącu. Wyjątkami są długie, usprawiedliwione nieobecności.
17. Wszystkie pojedynki, bez wyjątku, nie obejdą się bez nadzoru Mistrza Gry, który będzie w nim sędziował.
18. Uczniowie Hogwartu nie mogą posiadać papierosów, narkotyków, czy alkoholu, w szczególności uczniowie czystej krwi.
29. Prosimy o zachowanie realizmu w tworzeniu postaci. Zabrania się tworzenia pięknych, młodych, bogatych i wpływowych. Marysuizm, czy PG będą karane.
20. Prosimy również o przestrzegania KANONU.
21. W pojedynkach i podczas wykonywania niektórych zadań prosimy o nie pisanie w czasie przeszłym dokonanym oraz pamiętaniu o jednym uniku/zaklęciu na turę. Nie wolno napisać tak: "John uniknął ciosu i natychmiast rzucił urok, który trafił w przyjaciela".
21. Prosimy o nietworzenie postaci, które zostały przeniesione do innej szkoły w trakcie nauki.


©Code de night sky.

Powrót do góry Go down
http://reducto.forumpl.net
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Regulamin-
Skocz do: